• Pramonės g. 1A, Marijampolė
  • Skambinti: +370 616 80912

Gimtadieniai vaikams

Gimtadieniai vaikams

Privati erdvė vaikų gimtadieniams Marijampolės centre. Viskuo pasirūpinta!

Jeigu ieškote jaukios ir žaismingos erdvės Jūsų vaikučių gimtadienio šventei, kviečiame registruotis ir atvykti pas mus. Jūsų lauks ne tik šventinė aplinka, bet ir pramogos su virtualios realybės akiniais, interaktyvūs ekranai ir žaidimų galerija, Nintendo Switch kompiuteris su žaidimais, batutas bei įspūdinga diskoteka.  Na, o kad šventė būtų dar geresnė, jūsų lauks spalvoti spragėsiai ir cukraus vata. Išskirtinė erdvė ir programa, pritaikyta vaikams nuo 4 iki 14 metų tik Pramogų Lofte!

  • Bazinė gimtadienio kaina darbo dienomis (išskyrus penktadienį) : 120 EUR.
  • Bazinė gimtadienio kaina penktadieniais ir savaitgaliais: 150 EUR.

Į gimtadienio kainą įskaičiuota:

Paslaugos, kurias galima įsigyti už papildomą mokestį:

Rezervuokite šventę

Dažniausiai užduodami klausimai

Galbūt rasite atsakymus į jums kylamus klausimus dažniausiai užduodamų klausimų skiltyje.

Užsirezervuoti datą gimtadienio šventei galite mūsų svetainėje www.pramoguloftas.lt, skiltyje “Gimtadieniai vaikams”  arba paskambinę telefonu 861680912 bet kurią savaitės dieną.

Užrezervavus šventę į savo nurodytą el. paštą gausite patvirtinimo laišką su galutine kaina,  aprašymu bei automatiškai sugeneruotais gimtadienio kvietimais, kuriuos galėsite svečiams išsiųsti elektroininiu būdu. Na, o esant poreikiui, atspausdintus kvietimus galėsite atsiimti Pramogų Lofto administracijoje adresu: Pramonės g. 1A.

Norint papildyti šventės užsakymą “papildukais”, tai galėsite padaryti bet kada paskambinę telefonu 861680912 arba el. paštu: info@pramoguloftas.lt , nurodant vaiko, kuris švęs gimtadienį, vardą ir šventės datą.

Jeigu savo šventę švenčia suaugusiųjų kompanija, dėl tikslaus laiko ir trukmės reikėtų susisiekti su pardavimų skyriumi info@pramoguloftas.lt arba telefonu 861680912.

Gimtadienio šventę galima pratęsti pusvalandžiui arba valandai už papildomą mokestį: papildomas pusvalandis – 30 EUR, papildoma valanda – 50 EUR.

Pageidaujant ilgesnės nei 2 val. šventės informuokite programos vedėją šventės metu arba pasirinkite “papilduką” registracijos formoje.

Atkreipkite dėmesį, kad gimtadienio šventes pratęsti galima tik vakariniu laiku, t. y. jei šventės pradžia yra 17:30 arba 18:00 val. arba savaitgalio rytais, šventę ankstinant bei taip pasiliekant laiko galimam šventės pratęsimui. Jeigu norite šventę prasiilginti 2 valandomis, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.

Kai tik užpildysite rezervacijos formą, mes jums atsiųsime patvirtinimą ir iš anksto sugeneruotą gimtadienio kvietimą į jūsų nurodytą el. paštą. 

Jei viskas gerai, papildomai susisiekti nereikia. Jei kils papildomų klausimų rašykite arba skambinkite telefonu: 861680912

Į Bazinę šventės programą įeina vieneri VR akiniai. Vaikai jais naudojasi su programos vedėjo instruktažu ir pagalba, akiniais keičiasi vienas po kito.

Jei šventėje dalyvauja daugiau nei 12-14 vaikų, kurie nori naudotis VR akiniais, rekomenduojame užsisakyti papildomus VR akinius (+10 Eur) – pažymėkite rezervacijos formoje. 

Atkreipkite dėmesį, jog erdveje taip pat yra Nintendo switch žaidimų kompiuteris, kuris gali būti papildoma veikla prie VR akinių programos. (Nintendo žaidimai įeina į bazinę kainą).

Taip, žinoma, atvykti galite 15 min. prieš jūsų šventės pradžią, o susitvarkymui ir išvykimui skirtas laikas – 15 min. pasibaigus šventės laikui.

Elektroninio gimtadienio kvietimo maketas (PDF formatu) bus atsiųstas jūsų rezervacijos formoje nurodytu el. paštu. Tokį kvietimą galite išsiųsti šventės svečiams el. paštu ar žinutėmis socialiniuose tinkluose. Jį taip pat galite atsispausdinti patys.

Jei pasirinkote, kad kvietimus atspausdintume mes, kvietimus galėsite atsiimti per 2 d.d. Spausdintus kvietimus atsiimsite atvykę į Pramogų loftą (Lispa mokyklos pastatas) Marijampolėje, Pramonės g. 1A.

Pramogų lofto gimtadienių erdvė pritaikyta vaikams nuo 4 metų. Atkreipkite dėmesį, jog erdvė nėra pritaikyta kūdikiams, todėl vystymo stalo neturime, tačiau iškilus problemai, vedėjas pasistengs jums pagal galimybes pagelbėti.

Taip, Pramogų lofto maitinimo salėje, jūsų lauks didelis baltas stalas su dekoracijomis, ant jo tilps jūsų atsinešti užkandžiai, tortas, gėrimai ir kt. Prireikus galime suteikti peilį tortui pjaustyti, degiklį žvakėms uždegti, užtiesti baltą staltiesę.

Registracijos mokesčio kol kas netaikome, visą nurodytą sumą už šventę sumokėsite šventės metu grynaisiais pinigais arba bankiniu pavedimu.

Jūsų patogumui, maitinimo salė yra visai šalia pagrindinės švenčių salės, kurioje galėsite ne tik vaišintis savo atsineštu maistu, bet ir turėti ramesnę vietą pašnekesiams. Maitinimo salės atskirai užsakyti nereikia, ji įeina į bazinę gimtadienio kainą. 

Mes tuo pasirūpinome – vieno iš televizorių ekrane jūsų lauks iškaba „SU GIMTADIENIU”. Didelis spalvotas batutas, foto siena su 3D iliuzija, spalvotas salės apšvietimas, prožektoriai bei LED juostos sukurs šventišką aplinką pagal jūsų norimą spalvinę gamą. Jei reikalingos papildomos dekoracijos, tuo turite pasirūpinti patys, tačiau atkreipkite dėmesį, kad turite „tilpti” į pasiruošimui skirtą laiką. 

Nebūtinai. Salėje galima būti ir su batais, patalpos grindys yra šildomos, tad net ir nusprendę nusiauti batus, kojų tikrai nesušalsite. Pramogaujant ant batuto, batus privaloma nusiauti arba dėvėti batutui skirtas kojines.

Vaikai savarankiškai mėgautis batutu gali maždaug nuo 4 metų, mažesnius turėtų prižiūrėti suaugęs asmuo. Bet kuriuo atveju, už vaikų saugumą atsakingi suaugę (tėveliai, seneliai ir pan.) Jeigu šventę švenčia suaugusiųjų kompanija, batutu naudotis taip pat galima, tačiau suaugusiųjų žmonių limitas turi neviršyti 3 asm. vienu metu. 

Šventės metu stengiamės užtikrinti saugumą, patogumą, šventinę nuotaiką, tačiau programos vedėjas atsakomybės už šventėje dalyvaujančius vaikučius prisiimti negali.

Konfeti arba pinjata yra galimi, turime tam skirtą vietą. Kadangi įprastai po konfeti ir pinjatų naudojimo, patalpų tvarkymas užtrunka ilgiau, tai būtina suderinti iš anksto su mumis.

Jei po jūsų šventės iškart nevyks kitas gimtadienis, konfeti ir pinjatos naudojimui problemos  kilti neturėtų. Tačiau būtinai mus informuokite. Dėkojame už supratingumą.

Šią paslaugą planuojame turėti artimoje ateityje, bet kol kas tuo turite pasirūpinti patys.

Išimtis: kavos puodeliai (vienkartiniai arba moliniai), šaukšteliai, cukrus ir pienas karštiems gėrimams – turime erdvėje ir galima naudotis. Taip pat pasirūpinome dėžutėmis spragėsiams bei pagaliukais cukraus vatai (jei užsisakėte šiuos „papildukus”).

Žinoma. Šventės metu išspraginama 500g. kukurūzų, jeigu jų vaikai nespėjo suvalgyti, programos vedėjas likus 5 min. iki gimtadienio pabaigos, juos sudeda į maišelius ir vaikai juos gali parsinešti namo.

Esant cukraus vatos “papildukui”, programos vedėjas vatas gamina šventei prasidėjus. Jeigu vaikučiai nori, su vedėjo pagalba ir instruktažu gali ją pasigaminti patys. Jeigu vaikų skaičius siekia 14, tuomet kiekvienam vaikučiui pagaminama po vieną vatą, jeigu vaikučių 5-6 tuomet galime pagaminti ir po dvi kiekvienam. Cukraus vata taip pat gali nusidažyti rožine, raudona, mėlyna arba balta, spalvomis. 

Atkreipkite dėmesį, jog vaikučiai pavalgę vatos, turi nusiplauti rankas. 

Šiuo metu tokios paslaugos neteikiame. Animatoriai be abejo yra galimi, tačiau juos samdytis reiktų patiems. Jeigu tokių nežinote, galime pasidalinti savo rekomendacijomis.

Į gimtadienio programą taip pat įeina ir mūsų paruoštas muzikinis takelis. Kiekvienai amžiaus grupei bei lyčiai pritaikyta muzika pagal naujausias tendencijas taps puikiu muzikiniu fonu bei sukurs šventinę nuotaiką. Tačiau jeigu pageidaujate savo muzikos, galite su savimi turėti USB raktą arba paprašyti vedėjo, jog paleistų jūsų pageidaujamą muziką YouTube platformoje.

Pramogų loftas tai ne tik vaikų gimtadienių erdvė, bet ir suaugusiųjų švenčių vieta. Norėdami užsakyti savo šventę susisiekite su pardavimų skyriumi telefonu 861680912  arba išsiųskite užklausą el. paštu: info@pramoguloftas.lt , taip suderinsime datą, laiką, trukmę bei kitas jus dominančias detales.

Patalpose turime 4 šiukšlines, kur taip pat galėsite rūšiuoti šiukšles. Jų po gimtadienio išsinešti tikrai nereikia, tuo pasirūpina programos vedėjas. Prieš kiekvieną gimtadienį, šiukšlines yra išvalomos bei paruošiamos jūsų naudojimui. 

Be abejo, Pramogų lofto erdvėje turime kavos aparatą, arbatos, pieno ir cukraus. Už šiuos gėrimus papildomai mokėti nereikia. Kavą arba arbatą gamina programos vedėjas pagal jūsų pageidavimus, tačiau jeigu norite apsitarnauti patys, tai galite padaryti bet kada visos šventės metu.

Kiekvienas vaikas per savo gimtadienį nori jaustis ypatingu! Torto ceremonija – tai dovana nuo Pramogų lofto jubiliatui, kuomet tortas įvežamas ant stalo su ratukais į pagrindinę salę, apšviečiamas prožektoriaus šviesa, skambant dainai „Su gimimo diena“.