• Pramonės g. 1A, Marijampolė
  • Skambinti: +370 616 80912

MŪSŲ PASLAUGOS

Paslaugos

Puikus pasirinkimas

Pasirinkite pagal poreikį

Pramogų lofte organizuojamos įvairios šventės, skirtos tiek vaikams, tiek suaugusiems. Tai puiki erdvė švęsti ne tik gimtadienius, bet grupės susitikimus

Kodėl verta rinktis mus

Mūsų išskirtinumai

Pramogų loftas - tai privati jūsų šventės vieta, pačiame Marijampolės miesto centre.

Šventės vedėjas

Pasirūpins jūsų užimtumu, koordinuos šventę, jog visos pramogos būtų išbandytos. Tėveliams minimalūs rūpesčiai, vaikučiams užtikrintos linksmybės.

Atskira maitinimo salytė

Atskira erdvė jūsų maistui bei ramesnis kampelis pasišnekučiuoti tėveliams bei seneliams, kol vaikučiai linksminasi pagrindinėje salėje.

Foto būdelė

Mobili foto būdelė, atliekanti fotografo vaidmenį. Fiksuokite savo akimirkas, pasirinkite norimus efektus ir atsispausdinkite nuotraukas, kad įspūdžiai išliktų visam gyvenimui.

Pripučiamas batutas

Visų vaikų džiaugsmas, skatinantis fizinį aktyvumą – didelis 20 m2 ploto pripučiamas batutas.

Spausdinti kvietimai

Atlikus registraciją, dovanojame Jums vardinį kvietimą pdf formatu, o panorėjus juos atspausdiname.

Torto ceremonija

Kiekvienas jubiliatas nori jaustis išskirtiniu, Torto ceremonija – tai dovana nuo Pramogų lofto jubiliatui, kuomet tortas įvežamas ant stalo su ratukais į pagrindinę salę, apšviečiamas prožektoriaus šviesa, skambant dainai „Su gimimo diena“.

Just Dance diskoteka

Specialūs berniukams ir mergaitėms atrinkti šokių grojaraščiai su specialiaisiais efektais – puiki šventės kulminacija.

Specialieji efektai

Įspūdinga diskoteka, šviesų ir lazerių efektai, dūmų bei burblų uždangos leis pajausti tikrąjį technologinį stebuklą.

Privati stovėjimo aikštelė

Privati ir nemokama stovėjimo aikštelė pasilikti automobilius visiems šventėms dalyviams.

Kitą jūsų šventę padarysime ypatinga!

Draugiški klientų aptarnavimo darbuotojai atsakys į visus jūsų klausimus!

Paskambink mums: +370 616 80912

Nuomonė

Jūsų atsiliepimai

Erdvėje buvom pirmą kartą, tačiau erdvės paskirstytos puikiai. Dizainas labai tinkamas. Valgymo zona šviesi, minimalistinė. Puiku! Vedėjas šaunuolis, tikrai labai reikalingas. Sukosi greitai ir viską puikiai organizavo. Esame absoliučiai patenkinti ir sužavėti viskuo ir visi, pradedant dvimečiais baigiant paaugliais ir tėvais. Visi rado ką veikti. Mūsų vakarėlyje buvo 20 vaikų. Visi turėjo savo veiklas. 10 balų. Tikrai grįšim!

Erika Tamaliūnaitė-Pėčelė

Labai smagi ir moderni vaikų erdvė, o valgymo zona atskirta nuo žaidimų erdvės manau yra vienas geriausių sprendimų. Vaikai visi buvo labai laimingi ir sakė, kad ir savo gimtadienius švęs Jūsų pramogų erdvėje. Labai dėmesinga, paslaugi ir informatyvi vedėja. Didžiausia padėka už visą rūpestį.

Greta Kačergienė

Atskira valgymo zona labai patogi, vaikams labai patiko, ir suaugusiems buvo įdomu. Vedėjas puikus, draugiškas, komunikabilus, moka elgtis su vaikais. Aptarnavimą telefonu prieš šventę taip pat vertinu puikiai.

Dovilė Rusevičienė

Šventėme šioje erdvėje draugės gimtadienį (tikrai ne …nioliktą). Truputį buvau skeptiškai nusiteikusi, galvodama, kad nesąmonė, kas ten bus, kaip viskas atrodys, kai gavau pakvietimą apsirengti tiesiog patogiai kasdieniškai. Bet iš tiesų tai buvo kažkas wow! Visi atsipūtę veikėm ką norėjom, kažkas ant batuto, kažkas virtualioj realybėj, kažkas šoko dūmų ir burbulų apsuptyje, kažkas dainavo karaoke, kažkas kompiuterinius žaidimus žaidė, kažkas valgė, kažkas bendravo užkandžiaudami, kažkas prie stalo žaidimų demonstravo azartą.Visi buvom kartu ir neįpareigoti sėdėti su baliniais rūbais prie stalo, laukti, kol muzikantas pakvies pašokti ar išlenkti taurelę. Žodžiu prisidūkom iki valios, prisiminimai fantastiški. Tobula erdvė! Tikrai rekomenduoju

Irena Grigienė

Atsinaujinusioje erdvėje daugiau vietos pramogoms, ramus kampelis užkandžiams, puikiai sugalvota! Vaikams buvo smagu ir įdomus. Vedėjas šaunuolis, tikrai labai reikalingas. Sukosi greitai ir viską puikiai organizavo.

Rimgailė Vitrakė

Šventę šventėme pirmą kartą ir ji praėjo labai sklandžiai. Scenarijus, šventę vedęs vaikinas, sukurta šventinė atmosfera (muzika, šviesos), erdvė, aplinka, paslaugos, aptarnavimas  - viskas puikiai! Be vedėjo šventės neįsivaizduoju. Mūsų atveju vedėjas buvo labai malonus, puikios nuotaikos, atidus, kantrus ir dėmesingas vaikams, puikiai orientavosi bei prisitaikė prie besikeičiančių situacijų. Tik geriausi atsiliepimai! Sėkmės taip ir toliau!

Laura Stražnickienė

Buvome pirmą kartą, erdvė patiko labai! Labai ačiū, merginai kuri buvo. Nustebino, nes pirmi žodžiai buvo. “Jūs prisėskite, aš viskuo pasirūpinsiu. O Jums gal kavos?“

Gintarė Černiauskienė

Iš manęs (ir svečių) tik patys geriausi atsiliepimai. Negaliu atsidžiaugti, kad pasitikėjote ir įsileidote mane į šią erdvę. Patalpos jau pačios iš savęs labai tinka skoningai, alternatyviai šventei, o tai, kad suteikiate: garsą, šviesas, begalę visokiausių žaidimų vienoje vietoje ir net paruošiate patalpą pagal norimą viziją, tai visą šventės planavimą perkelia į visai kitą lygį. Dešimt balų ir už visą komunikaciją ir bendravimą. Nuo pirmo skambučio ir susitikimo iškart pajutau, kad šita vieta geriausias sprendimas mano šventei.  Tiesiog didelis AČIŪ už pagalbą, rūpestį ir malonų bendravimą.

Rūta Juškauskaitė

Švenčiau savo 48-tą gimtadienį. Labai jauki, moderni aplinka. Labai patiko, kad erdvė neįpareigoja, jautiesi laisvai, gali bendrauti ir tiesiog džiaugtis buvimu su draugais, dūkti kiek leidžia jėgos. veiklų milijonas, labai įdomu ir tikrai kartočiau dar ne kartą. Rekomenduoju išdrįsti ir atšvęsti kitaip.

Jurgita Mikulionienė

Palik atsiliepimą ir tu!

    Partneriai

    Mūsų draugai

    Teiki paslaugas įvairioms šventėms? Tuomet tapk mūsų partneriu!