• Pramonės g. 1A, Marijampolė
  • Skambinti: +370 616 80912

Naujiena! Privatūs vakarėliai jau Pramogų Lofte!

Rūtos trisdešimtmetis Pramogų lofte - Privatus vakarėlis

Pramogų Loftas plečia savo paslaugas ir pristato

Privačių vakarėlių erdvę!

Gimtadieniai, mergvakariai, bernvakariai arba privačios šeimos šventės – mes apie viską pagalvojome!

Pramogų Loftas – tai industrinio stiliaus erdvė, iš vaikų gimtadienių erdvės greitai galinti transformuotis į saugusiųjų privačią šventę, kurioje gali tilpi iki 40 šventės dalyvių. Industrinis stilius suteikia laisvę išpildyti savo norimas dekoro idėjas bei šventės viziją, na, o mes pasirūpiname, šviesomis, garso aparatūra bei nepriekaištingu aptarnavimu organizuojant šventę.

Kas įeina į privataus vakarėlio organizavimą?

Užsakius privatų vakarėlį, aptarti detalių su jumis susitinka Pramogų Lofto pardavimų ir klientų aptarnavimo specialistė. Išsiaiškinus jūsų norus ir lūkesčius bei norimą šventės tematiką, darbuotoja pasirūpina, jog būtų paruoštos šviesų ir garso instaliacijos, norimas kiekis stalų ir kėdžių, papildomos pramogos pagal poreikį, tokios kaip: pripučiamas batutas, cukraus vatos ir popkornų aparatai, dūmų burbulų mašina. Lofto darbuotojai pasirūpina visa specialia technika bei sudaro galimybes jūsų samdytiems asmenims (tokiems kaip DJ, fotografas ir tt.) profesionaliai atlikti savo paslaugas.

Šventės metu, darbuotojai rūpinasi, jog visa naudojama technika atitiktų standartus bei spendžia su ja susijusius klausimus.

Kaip užsakyti?

Norėdami užsakyti savo privatų vakarėlį susisiekite su Pramogų lofto aptarnavimo specialiste šiais kontaktais:

Tel. nr.: 861680912 arba el. paštu: info@pramoguloftas.lt

Apie mus atsiliepia tie, kurie jau šventė:

Nuotaikos puikios!
Iš manęs (ir svečių) tik patys geriausi atsiliepimai. Negaliu atsidžiaugti, kad pasitikėjote ir įsileidote mane į šią erdvę. Patalpos jau pačios iš savęs labai tinka skoningai, alternatyviai šventei, o tai, kad suteikiate: garsą, šviesas, begalę visokiausių žaidimų vienoje vietoje ir net paruošiate patalpą pagal norimą viziją, tai visą šventės planavimą perkelia į visai kitą lygį. Dešimt balų ir už visą komunikaciją ir bendravimą. Nuo pirmo skambučio ir susitikimo iškart pajutau, kad šita vieta geriausias sprendimas mano šventei.  Tiesiog didelis AČIŪ už pagalbą, rūpestį ir malonų bendravimą! – vasario 9d. savo 30-metį atšventusi Rūta.

 Taip pat:

Pramogų Lofte netrūko nieko! Turėjome galimybę prisiminti jaunystę ir su draugais pasidžiaugti batuto pramogomis. Mums, jau vyresniems, ir nelabai mačiusiems tokių pramogų vaikystėje buvo nepakartojamų įspūdžių ir nuotykių šventė. Išmanūs ekranai bei karaokė įtraukė visus. Prisiminsime šią vietą dar ilgai ir tikrai rekomenduosime ją visiems savo draugams. – išpūdžiais dalinasi, savo 48-jį gimtadienį sausio 27d. atšventusi Jurgita. 

One Reply to “Naujiena! Privatūs vakarėliai jau Pramogų Lofte!”

  1. Šventėme šioje erdvėje draugės gimtadienį ( tikrai ne …nioliktą ) Truputį buvau skeptiškai nusiteikusi, galvodama, kad nesąmonė, kas ten bus, kaip viskas atrodys, kai gavau pakvietimą apsirengti tiesiog patogiai kasdieniškai. Bet iš tiesų tai buvo kažkas wow. Visi atsipūtę veikėm ką norėjom, kažkas ant batuto, kažkas virtualioj realybėj, kažkas šoko dūmų ir burbulų apsuptyje, kažkas dainavo karaoke, kažkas kompiuterinius žaidimus žaidė, kažkas valgė, kažkas bendravo užkandžiaudami, kažkas prie stalo žaidimų demonstravo azartą.Visi buvom kartu ir neįpareigoti sėdėti su baliniais rūbais prie stalo, laukti, kol muzikantas pakvies pašokti ar išlenkti taurelę . Žodžiu prisidūkom iki valios, prisiminimai fantastiški. Tobula erdvė
    Tikrai rekomenduoju

Parašykite komentarą

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*