• Pramonės g. 1A, Marijampolė
  • Skambinti: +370 616 80912

Vedėjas – kas jis?

Lofte dirba savo darbą mylintys, charizmatiški, jaunatviški ir linksmi vedėjai, kurie su malonumu padės išspręsti jums iškilusius klausimus, kad šventė būtų be rūpesčių. Šventės metu vedėjai pasirūpina, jog vaikams nieko netruktų, būtų išpildyta šventės programa, prižiūri tvarką bei švarą, sukuria šventinę nuotaiką, gamina užsakytus skanėstus bei koordinuoja visą šventės eigą, jog vaikučiai būtų užimti, laimingi ir išbandę visas pramogas.

Vėdėjas pasirūpina ne tik vaikučiais ir jų užimtumu, bet ir tėveliais, jog šie galėtų atsikvėpti bei mėgautis švente be jokių rūpesčių.

Daugelis mūsų vedėjų turi ilgametę patirtį darbe su vaikais ir jaunimu arba aktyviai veikia visuomeninėje veikloje, todėl yra kūrybiški, atsakingi ir patikimi.

Kviečiame susipažinti su mūsų komandos nariais, kurie stengsis jūsų šventę paversti įsimintina, kad vaikučiai po gimtadienio grįžtu kupini geros nuotaikos ir norėtų sugrįžti dar kartą.

Parašykite komentarą

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*