• Pramonės g. 1A, Marijampolė
  • Skambinti: +370 616 80912

Pramogų loftas – nauja pramogų era Marijampolėje

Inovacijų ir technologijų srityje veikianti įmonė Hexomeda kartu su VšĮ Gameris įgyvendina ambicingą projektą – „Pramogų loftas“. Tai naujas pramogų oazės lopšys Marijampolės miesto centre, skirtas asmeninėms šventėms bei kitoms pramogoms.

„Pramogų loftas“ žada būti unikali ir žaisminga vieta tiek vaikų, tiek suaugusiųjų gimtadienių šventėms bei kitoms progoms: darželinukų, mokyklinukų šventėms, klasiokų ir draugų susitikimams, mergvakariams, bernvakariams, krikštynoms ir kt.  Šventės dalyviams bus siūlomos įvairios pramogos: nuo virtualios realybės akinių iki Nintendo Switch bei kitų žaidimų. Be žaidimų čia bus galima mėgautis pripučiamu batutu, diskoteka, oro ritulio stalu, foto būdele, kuri akimirksniu užfiksuos norimas akimirkas bei atspausdins nuotraukas, taip pat skanėstais – cukraus vata, spragėsiais ir kava.

„Pramogų loftas“ – tai ne tik pramogų erdvė, bet ir šiuolaikinės technologijos, kurios suteikia galimybę kiekvienai šventei būti išskirtinei. Hexomeda ir VšĮ Gameris yra pasiryžę sukurti patrauklią ir novatorišką pramogų aplinką, kuri atitiktų aukščiausius kokybės ir inovacijų standartus.

Marijampolės miesto gyventojai ir svečiai gali tikėtis, kad „Pramogų loftas“ taps vieta, kurioje kiekvienas galės mėgautis ne tik žaidimais ir pramogomis, bet ir patirti technologijų stebuklus. Tiek mažieji, tiek jų tėvai galės džiaugtis ne tik linksmybėmis, bet ir kokybiška ir saugia aplinka.

Parašykite komentarą

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*