• Pramonės g. 1A, Marijampolė
  • Skambinti: +370 616 80912

Pramogų Loftas – patirkime technologinius stebuklus kartu!

Juk gimtadienis tik kartą metuose, todėl mes pasiruošę jį paversti ne tik įsimintinu, bet ir išskirtiniu. Naudojant naujausias inovatyvias garso ir šviesų instaliacijas, sukursime nepamirštamą įspūdį vos įėjus pro duris. Pagal gimtadienio tematiką paruošiame apšvietimo spalvas, pritaikome muziką pagal amžiaus grupes. Jausmas – tarsi patektum į kitą dimensiją, kurioje atgyja kompiuterinių žaidimų personažai.

Lofto erdvėje šventės dalyvių laukia išmanieji ekranai su populiariausiais žaidimais, didelis pripučiamas batutas, Nintendo switch bei virtualios realybės žaidimų stotelės, kurių dėka, net ir patys išrankiausieji ras ką veikti. Oro ritulio stalas, su kuriuo drąsiai savo jėgas galės išbandyti ir tėveliai. Na, o fotografo samdytis visai nebūtina, nes galėsite juo tapti patys, naudojantis mūsų erdvėje esančia foto būdele. Su ja galėsite fotografuotis prie mūsų specialiai paruoštos fotosienelės, kurti bumerangus bei stabdyto kadro animacijas (GIF).

Pramogų Lofte kiekvieno svajonė gali išsipildyti, tad jeigu mėgstate šokti arba dainuoti, mes pasirūpinsime diskoteka arba karaoke programa, papildant ją dūmų ar burbulų uždangomis bei lazerio šviesomis.

Tačiau koks gimtadienis be torto ir skanumynų? Jūsų patogumui, maitinimo salė yra visai šalia pagrindinės švenčių salės, kurioje galėsite ne tik vaišintis savo atsineštu maistu, bet ir turėti ramesnę vietą pašnekesiams.

Kiekvienas vaikas per savo gimtadienį nori jaustis ypatingu, tad mes apie tai pagalvojome. Torto ceremonija – tai dovana nuo Pramogų lofto jubiliatui, kuomet tortas įvežamas ant stalo su ratukais į pagrindinę salę, ir apšviečiamas prožektoriaus šviesa, skambant dainai „Su gimimo diena“.

Tad jeigu ieškote unikalios vietos kur galėtumėte švęsti gimtadienius – „Pramogų Loftas” laukia visų, ir mažų ir didelių!

 

Parašykite komentarą

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*